30 Mart 2010 Salı

Oynamaya Doyamadım...

Geçen gün annemler beni bol oyuncaklı bir yere götürdü. Annem önce şöyle kapıdan bir baktı ve içerisinin çoookkk gürültülü olduğuna karar verip girmek istemedi ama sağolsun teyzem beni kaptı ve içeri soktu. Aman allahım her tarafta oyuncaklar, bangır bangır müzik ve en önemlisi yanıp sönen ışıklar. Ben tabii ışık gördüğüm herşeye atlamak istedim, teyzem zor tuttu vallahi.
Tüm oyuncakları tek tek test ettim, hangisinden daha çok ses çıkıyor, hangisi daha gürültülü detaylıca inceledim. Mesela bakın direksiyon denen şeyi tutmak gerekiyor bunu biliyorum, babamdan ve teyzemden gördüm onlar da tutuyor o yüzden bende biner binmez yapıştım direksiyona, bırakmak istemedim.
Bak anne bu da benim arkadaşım, daha sonra gene onu ziyarete gelelim tamam mı?
Uçağa bindim bol bol sallandım, gel keyfim gel. Ama bir yandan aklım hala arka taraftaki gerçekten uçan uçaklarda kaldı. Ona binmek için henüz küçükmüşüm annem öyle dedi bende yalnızca izlemekle yetindim.
Parkta benim sevgilim var ismi Ziyşan her gün buluşuyoruz, el ele tutuşuyoruz, birlikte mama yiyoruz, salıncağa biniyoruz. Beyaz atımla gidip onu kaçırmaya karar verdim ama annemin haberi yok, çaktırmayın :)

2 yorum:

  1. Nihalcim,
    Ben de Poyraz'ı buradan sessiz sedasız takip ediyorum, cok eglenceli. Sabahları gazeteye bakar gibi, ne yapmıs Poyraz diye bakıyorum fırsat buldukca :) Yorum yazmaya cok fırsatım olmuyor ama olsun. Ben de ne zamandır dusunuyordum, guzel anları not ediyorum kendimce, sonra da kitap olarak bastıracağım, resimler de anılar da kaybolmamıs olur, sana da anlatırım eger ilgini cekerse. Poyrazı tatlı yanaklarindan opuyorum, dis icin kolay gelsin! (Bizim ki daha baslamadı ama sanırım onun da cıkacak, burnu akıyor, istahı kesildi, sureklı anahtar seklindeki kasıyıcısını kemiriyor :-)) Seni de optum cok

    YanıtlaSil
  2. İsim süper olmuş "Selin'in annesi Pelin" bayıldım :))) ayrıca kızın da çok güzellllll, şansları güzel olur inşallah. Blogunu gördüm hayırlı olsun, yazıp saklamak lazım yoksa unutuyor insan. Çok öpüyorum Selin'i, İstanbul'a gelirsen bekleriz.

    YanıtlaSil