31 Ağustos 2010 Salı

Hoşgeldin Cansın...

Bugün sevgili arkadaşım Ezel'in mini minnacık oğlu Cansın dünyaya geldi. İyi ki de geldi, hoşgeldi. Cansın biraz nazlı bir bebek çıktı annesini babasını yolculuğu esnasında biraz üzdü, bolca telaşlandırdı. Biraz da sabırsız çıktı bu küçük bey biz onu daha Ekim sonu beklerken bugün çıkageldi. Annesinin karnında 30 hafta durabildi "ille de dünyaya gidicem, güzel annemi görücem" diye tutturunca bugün dünyaya gözlerini açtı. Hoşgeldin Cansın, annenin ve babanın gözbebeği olarak geldin dünyaya. Onları hiç üzme, hayata sımsıkı tutun, zaten biliyorum sende annen gibi güçlüsün şimdi içinde bulunduğun küvözden biran önce çıkacaksın, annenin kucağında çıkacaksın hastaneden ve tıpış tıpış evine gideceksin :)

Geçen sene Poyraz abin dünyaya geldiğinde sen daha annenin karnında bile değildin. Annen gelip bol bol Poyraz'ı sevdi, şimdi sıra bizde. Sende biran önce evine git ki bizde gelip seni sevelim, mıncıklayalım. Poyraz'la aranızda tam 11 ay var, eminim büyüyünce çok iyi arkadaş olacaksınız. Ne oyunlar oynayacaksınız, ne yaramazlıklar yapacaksınız. Annen için dua ediyorum inşallah Poyraz kadar yaramaz olmazsın :) , biraz uslu olursun da benimkine de örnek olursun :) 


Bak aşağıdaki resimde annenin karnında daha minicik bir noktaydın. Annen bize senin geleceğin müjdesini vermişti o gün, zaman ne çabuk geçti de hemen pıt diye geliverdin seni gidi aceleci ufaklık seni :)


Hadi bakalım şimdi biran önce büyü , toparlan ve anneyi babayı üzmeden eve gidin hep birlikte. Artık 3 kişilik yaşamınız başladı, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ama eminim herşey eskisinden çok daha güzel olacak. Minik Cansın allah sana sağlıklı, upuzuuuuuuuuun, annen ve babanla birlikte mutluluklarla dolu bir ömür versin inşallahhhhhh. Akşama seni görmeye gelicem bakalım nasıl bir ufaklıksın sen öyle :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder