30 Eylül 2010 Perşembe

Yetti artık diyenler için Yazlık Maceraları Son :) Yazlıkta kaldığımız süre boyunca Poyraz resmen büyüdü, serpildi, bunda annemin yemeklerinin da payı büyük tabii. Sevgili normalde bizim yazlıktan nefret etmesine rağmen hemen hemen her haftasonu Poyraz'ı görmeye geldi. (Beni değil tabii yalnızca Poyraz'ı) geldiği zamanlarda aşağıda da göreceğiniz gibi o kadar çok eğlendi ki gitmek istemedi :)
Babası sürekli Poyraz beni unuttu mu acaba paranoyasına kapıldı ama bizimki babasını görür görmez gülmeye başlayarak onu unutmadığını gösterdi. Zavallı sevgili evde bekar hayatı yaşarken biz Poyraz'la gezdik, tozduk, bol bol yüzdük. Babası geldikçe Poyraz'ı gezdirdi, oyunlar oynattı.

Kendisi sitenin havuzuna girmedi, Poyraz'ın girmesine de baştan beri karşıydı zaten, mantar olayından sonra hele hiç sokmamızı istemedi. O yüzden genelde oyun havuzunda oynamayı tercih ettiler.

Beyefendi o kadar büyüdü ki artık oyuncaklara yalnız binmeye başladı.


Süslenip ananesiyle havuz kenarında akşam yemeklerine gitti.


Akşam yemeklerinde yeni kavalyem oldu, hemde pek yakışıklı oldu :)

Ve işte böylece yavrumla ilk yaz tatilimiz bitmiş oldu, keşke hep yaz olsaydı, keşke hiç bitmeseydi. Poyraz havuzu da denizi de çok sevdi inşallah hep böyle gider. Dönerken yatağını da orada bırakıp sadece bu çıplak kuzuyu kapıp geldik İstanbul'a, seneye görüşene kadar yazlığa hoşçakal diyerek.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder