13 Ekim 2010 Çarşamba

10.Yıl & 10.ay


Bu yaz sevgiliyle birlikteliğimizin 10.yılını kutladık, dile kolay 10 yıldır birlikteyiz, benim ömrümün üçte biri :) sevgiliyi tanıdığımda çok gençtim onun tabiriyle çıtırdım , güzel günlerimiz, yıllarımız geçti birlikte. İkimizde büyüdük, olgunlaştık derken anne-baba olduk. Önce kendimizde inanamasak da evde minik bir yavruyla yaşamaya başladık. Hemde bu yavru babasının minik bir kopyası kirpikleri dahi birbirinin aynı :) 10 yıl önce biri bize siz evleneceksiniz, çocuğunuz olacak ve 10.yılınızı kutlama yemeğinizi evde üçünüz başbaşa yiyeceksiniz dese inanırmıydık acaba ?  :))

Bu yaz bizim 10.yılımızdan sonra Poyraz'ın 10.ayınıda kutladık. Doğduğundan beri her ayın 2sinde bazen minik, bazen büyük kutlamalar yapmayı adet edindiğimizden 10.ayını da atlamadık.  Bu sefer evde değil parkta kutladık, bu park zaten bizim ikinci adresimiz Poyraz'la doğduğundan beri hemen hemen hergün geldik buraya. Poyraz artık 10 aydır dünyadayım bardakla içebilirim çalışmaları yapıyor :)


Bu kutlamayı da çoğu zaman olduğu gibi teyzeleri organize edip, bir sürü de cici hediye almışlar Poyraza, çok şaşırdınız değil mi ? :) teyzelerine hediye almak için bir bahane olsun yeter zaten :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder