9 Ekim 2010 Cumartesi

1.Yaş Doğumgünü Partisi

Tüm hazırlıklar bitip parti mekanıda hazırlandıktan sonra misafirlerimiz gelmeye başladı. Bu sırada Poyraz uyandı, teyzesi ona yemeğini yedirdi, bizimki gözünü açıp etrafta neler oluyor anlamaya çalıştı. Önce biraz afalladı sonra arkadaşı Güneyi ve diğer bir sürü çocuğu görünce arabasından çıkmak istedi ve kalabalığa karıştı. Kucaktan kucağa gezdi, herkes onu çok sevdi :)


Kucakta dolaşmaktan sıkılınca yere indi, evde bir odadan öbürüne bile gitmeye başladı ama henüz sokakta uzun yürüyüşler yapamıyor. Partide yürüme çalışmalarına devam etti, minik adımlarla odayı dolaştı. Hediyele gelen oyuncaklarıyla oynadı.

Derken sıra pasta kesme faslına geldi. Herkes toplanıp iyi ki doğdun Poyraz şarkısını söyleyince acayip utandı, sevindi, güldü, bana sokuldu, herkes alkışlayınca o da alkışladı. Öyle tatlıydı ki anlatamam, o anları videoya çekmiştik ve bence partinin en güzel anıydı. Hiçbir şey anlamaz diye düşündüğümüz 1 yaşındaki insan yavrusu kendisi için toplanıldığını ,güzel birşey yapıldığını anladı ve çok sevindi :)


Pastalar yendi, herkesle fotoğraf çektirildi. Çocuklara hediyelerini, büyüklere kurabiyelerimizi dağıttık ve mekanı boşaltmamız gerektiği için partimiz sona erdi. Misafirlerimizi uğurladıktan sonra herşeyi toplayıp kuzenlerle evimize gittik.

Evde de mini bir kutlama daha yaptık. Poyraz iyi ki doğdun şarkısını çok sevdiğinden yeniden mum yakıp, şarkısını söyledik.


Ve gecenin devamında çılgınca dans ettik :)) parti evde de devam etti yani, 40 gün 40 gece kutlamayı düşünmüştük zaten :)


Parti sona erip herkes evine gittiiğinde Poyraz'ın hala uykusu gelmemişti, her zamanki gibi ben yorulmuştum ama Poyraz yorulmamıştı. Bizde madem uyumuyo deyip hediyelerini açtık beraber, özellikle oyuncaklara bayıldı hepsini tek tek inceledi. Herkese teşekkür ediyoruz bu güzel hediyeler için.

Gece 12ye doğru yaklaşırken bizim küçük adam halen uyumak istemiyor ve gülücükler atıyordu :)

Doğumgününün sonunda Poyraz "oleyy doğumgünü ne güzel şeymiş tey tey tey" diye halay çeke çeke salonun ortasında gezerken :)

Bu güzel günümüzde yanımızda olan tüm dostlarımıza ve uzun süredir bu parti için uğraşan Poyraz'ın teyzelerine çooook teşekkür ediyorum ve şimdiden 2 yaş doğumgünü için düşünmeye başlıyorum :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder