8 Ekim 2010 Cuma

1.Yaş Doğumgünü Sabahı

Poyraz doğumgünü sabahı uyandıktan kısa bir süre sonra teyzeleri ve dayısı ellerinde balondan çiçeklerle geldiler. Üçünü birden ellerinde bir sürü balonla görünce bizimki mest oldu. Hep birlikte iyi ki doğdun şarkısını söyleyip onu güne hazırladık. Teyzesinin hediyesi olan Sünger Bob çadırı bir gün önceden kurulmuştu ama odasına saklayıp ona göstermedik, sabah teyzesi kendi götürdü çadıra. Bizimki kocaman çadırı görünce önce şaşırdı.

     Sonra atladı çadırın içine, başladı balonlarla oynamaya.Derken teyzeleri hediyelerini vermeye başladı. İlki çok anlamlı ve ömür boyu saklayacağımız masal kitabı. Bu kitap Poyraz'ın maceralarını anlatıyor :)  çok güzel bir düşünce ve çok tatlı bir hediye.


Tabii bu hediye Poyraz'ı pek kesmedi, bunun üzerine asıl ilgisini çekecek paket çıktı ortaya.
Poyraz paketi parçalayınca içinden çok güzel bir oyuncak çıktı. Playskool'un yaramaz topları. Bebekler için hem eğlenceli hem faydalı bir oyuncak. Poyraz'da çok sevdi, hatta bizde bayıldık sürekli oynuyoruz evde :)


Hediye fasıllarından sonra Poyraz bey yıkandı, tertemiz oldu, giyindi, süslendi ve doğumgünü çocuğu partiye hazır bir şekilde parti mekanına götürüldü. Annesi kuaföre giderken kendisi arabasında uyuyup enerji topladı.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder