2 Ekim 2010 Cumartesi

İyi ki Doğdun Bebeğim

Geçen sene bugün dünyanın en mutlu insanı oldum, anne oldum. Poyraz'ım, bitanem, güzel oğlum dünyaya geldi, hayatımız değişti. Geçen 1 yıl hayatımın hem en güzel, hem en zor, hem en yorucu, hem en eğlenceli yılıydı. Bebekle birlikte annede yeniden doğar yeni bir hayata başlar derler, çok doğruymuş. Seninle birlikte bambaşka, çok daha güzel ve yorucu bir hayata başladık bitanem. Günlerdir senin doğumgünün için hazırlıklar yaptık ve bugün senin için çok güzel bir parti yaptık, pastan kesilirken utanıp bana sarıldın, herkes alkışlarken sende alkışladın, pastandan yedin, bütün çocuklarla oynadın, cicilerinle çok ama çooook yakışıklı oldun ve her zamanki gibi çok güleryüzlü ve tatlıydın.  Hepsini ayrı ayrı yazacağım şimdi artık gece 11 oldu ve sen hala uyumadın bu yüzden önce seni uyutmam lazım :).
Geçen sene bugün iyi ki dünyaya geldin tatlım, seni doğurmak hayatımda yaptığım en güzel şeydi, baban ve ben doğduğun günden beri şükrediyoruz, sana bakıp bakıp evde minik bir insan var ve bizim bebeğimiz deyip şaşırıyoruz, seni seviyoruz, bol bol öpüyoruz, kokluyoruz, seninle oyunlar oynuyoruz. Seninle birlikte hergün yeni birşeyler öğreniyoruz, bizde büyüyoruz. Umarım büyüdüğünde sende bizim çocuğumuz olduğun için mutlu olursun :)
Biz seni çok seviyoruz kuzum,  İYİ Kİ DOĞDUN...

3 yorum:

 1. Allah bağışlasın nihal, çok tatlı ;)
  Daha nice doğum günlerinde ve iyi günlerinde birlikte olursunuz inşallah ;)
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Teyzesinin kuzusu iyiki doğdun gerçekten kutlama için sana bir mektup yazdım, orda da seni ne kadar çok sevdiğim ve sen varsın diye ne kadar mutlu olduğum yazıyor ama burda da hatırası kalsın istedim. Gerçekten doğumgünün için çok çalıştık, çok yorulduk hepsini zevkle yaptık, ama senin pastanı keserken ki bir tek gülüşün için hepsine değerdi. İyiki doğdun canımın içi iyiki varsın hep böyle gül, sağlıkla mutlulukla dolu bir ömür geçir, biz de daha nice doğumgünlerini görelim. Seni çok seviyorum...

  YanıtlaSil
 3. Sebi çok teşekkürler güzel dileklerin için.
  teyzesi Poyraz'da seni çok seviyomuş :)

  YanıtlaSil