30 Kasım 2010 Salı

Aytamaner Erkekleri...

Günlük hayatımda ve iş hayatında eşimin soyadını kullanmıyorum nedenini anlamışsınızdır çok zor :), kimse ilk söyleyişte anlamıyor mutlaka tekrar etmek veya kodlamak gerekiyor. Kendi soyadım Özel hem güzel hem basit bende onu kullanıyorum. Bayramda 3 nesil Aytamaner erkekleri biraraya geldi bana da onları fotoğraflamak düştü.
Soldan sağa : Serkan Aytamaner, Poyraz Aytamaner, Haldun Aytamaner, Serdar Aytamaner sanırım baba tarafından başka kuzenler de var ama şu anda en küçük Aytamaner bizim sıpa.
Bizimki bayram ziyaretinde dedesinin evini talan etmek suretiyle her türlü yaramazlığı yaptı. Uzun bir süre müzik setini bozmaya çalıştı :)


Bayram tatilinin başından beri klasik diş çıkarma belirtisi olarak iştahi kesilmişti neredeyse 1 hafta doğru düzgün birşey yemedi sürekli meme emdi iyi ki de tatile denk geldi diye sevindim ve minik kuşun 10.dişi çıkmış oldu. Bütün yemeklere itiraz eden eşşek sıpası dedesinin elinden önce un kurabiyesi sonra hurma yedi.

Yaramazlıkta sınır tanımayan Poyraz efendi amcasını ve babasını diz çöktürmeyi ve bol bol peşinden koşturmayı başardı. Biz yorulduk ama o etrafta koşmaktan yorulmadı. Uykusu gelene kadar bol bol güldü, oynadı, etrafı dağıttı.

1 yorum:

  1. Allah sevdiklerimizle yaşamayı nasip etsin.
    Maşallah hepimize...

    YanıtlaSil