18 Kasım 2010 Perşembe

Geçmiş Oldu :(

Bayramın ikinci günü gayet keyifli başlayıp maalesef gayet kötü bitti. Allah daha beterinden saklasın diyor insan tabii insan ama büyük bir kaza atlattık. Evden çıkıp daha 5 dk. gitmeden virajdan dönünce yolun ortasında duran bir yayaya çarptık. Adam resmen yolun ortasında dikiliyormuş ben o sırada Poyraz'a bakıyordum görmedim ani frenle dizimi koltuğa çarptım ve adamın ön cama çarpıp yere düşüşünü gördüm :(
Adamın bilinci yerindeydi fakat kıpırdayamıyordu hemen ambulans çağırdık fakat sevgili çoook korktu ve üzüldü canım benim. Adam konuşabiliyordu ve eşimi sakinleştirmeye çalışıyordu "korkma benim hatam senden önceki arabadan zor kaçtım zaten ama senden kaçamadım" dedi ama insan genede adamı öyle yerden yatarken görünce fena oluyor. Bizim ön cam paramparça oldu adamın kendinde olması bile mucize verilmiş sadakası ve sadakamız varmış. Polisler alkol muyaneyesi için eşimi hastaneye götürdüler sonra da karakola gidip ifade verdik yaralı şikayetçi olmadığından bizi bıraktılar. Hastaneyi arayıp haber alıyoruz yaralının önemli bir şeyi yok allaha şükür ama çook korktuk, üzüldük, moralimiz bozuldu. Allah daha beterinden saklasın ve kimsenin başına vermesin diyorum.

3 yorum:

  1. Çok geçmiş olsun. Neyse ki hayati bir problem yokmuş; şükür ki. İnan önce yazının sonunu okudum ve rahatladım. Benim de en korktuğum şeydir, birine çarpmak.

    YanıtlaSil
  2. Nihalcim cok buyuk gecmis olsun, Allah beterinden saklasin...

    YanıtlaSil
  3. çok teşekkürler arkadaşlar, Allah kimsenin başına vermesin...

    YanıtlaSil