27 Ocak 2011 Perşembe

Erkek Bebek Modası...

Bebek modası deyince nedense heryerde cicili bicili kız bebek kıyafetleri görüyorum. Moda dünyasına seslenmek istiyorum nedir biz oğlan analarının suçu? biraz da bizi düşünün bizim minik adamlar için güzel şeyler tasarlayın kardeşim. Hayır çok güzel erkek bebek giysileride görüyorum iyi mağazalarda ama onlar da dudak uçuklatan fiyatlarda oluyor genelde gıcık olup çıkıyorum. Kendileri seçebilir hale gelene kadar minik insanları giydirmek bizim görevimiz bir nevi kendi zevkimizi yansıtıyoruz ve ben genelde çok bebeksi değil daha sade tek renk şeyler almaya çalışıyorum. Bir site keşfettim harika şeyler var, kafayı kırıp hepsini sipariş etmemek için kendimi zor tutuyorum. Buyrun sizde bakın gözünüz gönlünüz açılsın :)

3 yorum:

 1. çok haklısın arkadaşım.. erkek çockları için yapılan kıyafetler amma sıkıcı.. dediğin gibi olan da çook pahalı.. neresiymiş bu mağaza ayrıca?

  YanıtlaSil
 2. ben de merak ettim, neresi acaba?

  YanıtlaSil
 3. mağaza değil burası bir websites www.oldnavy.com çok güzel şeyler ama amerikada birde kargo ücreti oluyor yani.

  birde www.halens.com.tr diye türkiyede olan bir site keşfettim çok uygun,güzel şeyler var ben buradan kar montu alıcam mesela poyraza.

  keyifli alışverişler :)

  YanıtlaSil