28 Nisan 2011 Perşembe

İyi ki Doğdun Melis...

*** Wordpress'teki yazılarımı buraya taşıyorum bu sebeple yazılar biraz eski tarihli olacak :) **
Cumartesi günü Güler’in tatlı kızı Melis’in doğumgününe gittik, Melis 2 yaşına girdi. Klasik olacak ama doğduğu günü dün gibi hatırlıyorum yeni bir işe başladığımın 2.günüydü ve iş çıkışı hastaneye gidip bebeği görmüştük kırmızı suratlı minik bir şeydi, şimdi koca kız oldu. Güler şu anda benim halen çalışmakta olduğum işyerinden arkadaşım buradan ayrıldıktan sonra evlendi , bebeğine biraz uğraştıktan sonra kavuştu o yüzden kızı çok kıymetli ve kızı doğduğundan beri tam zamanlı anne , kızına kendisi bakıyor çok da iyi yapıyor. Geçen sene Melis 1 yaşına girerken de ordaydık ve Poyraz o zaman mini minicikti onu ana kucağında götürmüştüm ve koltukta öylece etrafını seyretmişti kuzucuk. O zaman Ezel bize hamile olduğu müjdesini vermişti bu yıl bizimki etrafta koşturan bir haydut ve o zamanlar annesinin karnına yeni düşen ve dünyaya erken gelen Cansın bey 6 aylık olmuş bile. Geçen sene Poyraz nasıl ana kucağında takıldıysa bu sene de o takılıyor, keyfi yerinde gülücükler atıyor. Melis’in kuzeni Kerem geçen sene sürekli Poyrazı ellemek (!) istiyordu J, bu senede Poyraz sürekli Cansın’ı ellemek istiyor J bu erkek milleti büyüdükçe haydut oluyor demek ki J
Güler çok marifetli bir ev hanımı olduğundan acayip döktürmüştü çoğu şeyin tadına bile bakamadık yedikçe yedik şiştik resmen eline sağlık marifetli annenin. Bizimki biraz çocuklarla oynuyor sonra sıkılıyor gelip beni taciz ediyor illa kalkıp yanına gitmemi istiyor, arada bir meme krizi tutuyor emziriyorum gene mutlu olmuyor falan bir ara beni sinir etti ama genel olarak iyiydi biraz Keremle biraz Melis’le oynadı. Melis’e hediyesini verdi sonra da yanında oturup açmasını bekledi beraber oynadılar.


Aşağıdaki resim her sene değişiyor önce sadece Melis vardı sonra Poyraz geldi en son Cansın bey eklendi bakalım 2.yi yapmaya hangimiz cesaret edeceğiz ve bu resim gittikçe kalabalıklaşacak?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder