28 Nisan 2011 Perşembe

Kahvaltı…


Geçenlerde telefonda konuşurken kuzenim “çok merak ediyorum sizin evde kahvaltılık var mı?” diye sordu çok güldüm ama haklı galiba gerçekten dışarıda kahvaltı etmeyi seviyoruz. Sadece biz değil Türk halkı da seviyor bence zira gittiğimiz mekanlar genelde dolu oluyor. Poyraz daha küçükken arabasında oturuyordu bizde rahat rahat kahvaltı edebiliyorduk ama yürümeye başladığından beri eğer uyanıksa yerinde tutabilene aşk olsun. Gittiğimiz yerlerde mama sandalyesinde uslu uslu oturup ailesini hiç üzmeyen çocukları görünce çok özeniyorum zira bizimki genelde mekanda koşmakla ve çevreyi rahatsız etmekle meşgul oluyor genelde.
Bizimki sürekli koşturduğundan bizde sırayla yiyebiliyoruz. Geçen gittiğimiz mekanda dolabın içindeki portakallara taktı sürekli gösterip duruyor sonunda garson dayanamayıp buna portakalı verdi :)
Uzun zamandır evdeki mama sandalyesini kullanmıyoruz hafta içi annemler onda yedirdiklerini söylüyor ama hafta sonları biz genelde masada hep birlikte oturuyoruz o da bir sandalyede oturuyor adam olmuş gibi oturuyor sandalyesinde bazen çatalıyla bazen elleriyle yiyor yemeğini.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder