22 Nisan 2011 Cuma

Yuvaya Dönüş...

1.Marttan beri yasaklı olan bloguma dün itibariyle girebiliyorum. Blogların açılması yılan hikayesine döndü ve uzun süre siteye erişim mahkeme kararıyla yasaktır yazısını gördüm ekranda bende diğer pek çok arkadaş gibi blogu başka bir platforma taşıyıp orada yazmaya devam ettim çok da faydalı yazılarım oldu
İstanbul'da Çocukla Gidilecek 45 Yer
İstanbulda'da 10 farklı 23 Nisan Etkinliği
http://poyrazligunler.wordpress.com/

Şimdi eski yuvama döndüm ama yavaştan orayada alışmıştım sanki şimdi oradaki yazıları buraya taşıyacağım zamanla ordan mı devam edeceğim yoksa ikisinden birden mi henüz karar vermedim bir süre bir geçiş dönemi olacak gibi.

Bu sırada biz neler yaptık.
En önemlisi 16-04 Cumartesi Poyraz kuzusunu sütten kestim artık emmiyor bebeğim büyüdü kocaman adam oldu 1,5 yaşı bitti artık emmesine çok da gerek yok dedi doktor ve kestik 1 hafta olacak yarın şimdilik iyi gidiyoruz. Aynı gün saçını kestirdim kuzucuğun çok da yakışıklı oldu. Saçı kestirdi jön oldu sonra da kızı tavladı bakınız resimler :)))

2 yorum:

  1. Yaşasııınnn.Buradasın yine.Devamını bekliyorum.Özlemişim.Çok yakışıklı olmuş artiz gibim olmuş adam

    YanıtlaSil
  2. Buradan yazın ya. buırası bana daha renkli ve düzenli geliyor. Şimdi diğer siteyi inceledim de, bende düşünmüştüm hatta açtım siteyi ama fonksiyonları çok az buldum.
    Bence buradan devam yazmaya :)

    YanıtlaSil