23 Mayıs 2011 Pazartesi

Ümraniye Meydan AVM

“Meydan’a çıkın” sloganıyla açılan bu alışveriş merkezi klasik AVM’lerden çok farklı açık havada ve ben açık havada olduğu için çok seviyorum burayı. İşyerime yakın, İkea var, Real var, erkekler için Media Markt var, D&R, Toyzz Shop, Cinebonus, Gloria Jeans, restoranlar, mağazalar , dönme dolap, oyuncaklar kısaca ne ararsan var. Hemde kapalı alana tıkılma sorunu olmadan rahatça gezme keyfi var hele havada güzelse çok eğlenceli oluyor burası. Bizde güneşi gördüğümüz bir gün Meydana çıktık.
Buradaki oyuncakları özellikle seviyorum çünkü açık havada çocuk sıkılmadan binebiliyor bende onunla biniyorum tabii J

Bu sefer kum boyama setlerine taktı kafayı alsam yapabileceğinden değil daha küçük ama kumlarla oynamayı seviyor birde kaşık bulmuş etrafa döktü saçtı zaten görevli falan da yoktu kafasına göre takıldı bizimki.

Dışarıda bir sürü masa olduğundan yemeği de dışarıda yiyebiliyorsun bu kısmını da seviyorum gerçi bizimki yemek yemek yerine kedilerle oynamayı tercih etti birde su olan yerlerde takılmak tehlikeli sürekli elini kolunu bacağını suya sokuyor ve engel olana kadar ıslanmış oluyor J

Çoğu erkek gibi koca kişisi de elektronik ürün hastası biz nasıl vitrin bakıyorsak o da bütün elektronik marketlere bakmaya bayılıyor bir şey almayacak bile olsa bakmayı seviyor aynı kadın milleti gibi J Media markt bu anlamda iyi çok çeşit var tabii bizim kuzuyla gezmek biraz zor oldu ama onun için süper bir oyun yeri oldu burası, babasıyla buraya gelmeyi çok sevecek sanki büyüdükçe. Bizimki önce klasik olarak bir tur koştu mağazanın içinde babasından elinden kaçıp kurtulmaya çalıştı.

Sonra hangi ürünü alsam diye uzun uzun düşündü J

Beğendiği ürünü tabii ki test etti J

Sonra sepetini alıp alışverişe başladı J

Son olarak kendine müzik cd’si seçti önce dinledi sonra seçti küçük bey J

Eve dönmeden önce İkea’dan sezonun ilk dondurmasını yani “Dodo”sunu yedi JHiç yorum yok:

Yorum Gönder