29 Haziran 2011 Çarşamba

Önemli Misafir

Cumartesi sabahı kahvaltıya önemli misafirlerim vardı. Geçen sene 1.240 gr.olarak  dünyaya gelen minik adam büyümüş adam olmuş da bize misafirliğe geliyordu. Yanında Melis ablasıyla birlikte Poyraz’la oynamaya geleceklerdi. Hemen onlara özel bir sofra hazırladım.

Saat 11e doğru önemli misafirlerim de geldi. Cansın bey, annesi, Melis hanım ve annesi evimizi şenlendirdi.

Cansın hiç yaramazlık yapmadan Poyraz’ın mama sandalyesinde annesinin yanında oturdu. Poyraz ve Melis ise biraz kahvaltı edip sonra kendilerini oyuna verdiler.Kahvaltıdan sonra Cansın bey’de onlara katıldı. Bende artık oturabiliyorum beni de alın oyunlarınıza dedi.

Kahvaltıdan sonra bunları parka çıkardık. Parka giderken 3 çocuğum olsa ne olurdu provası yaptım J

Bizimki zaten park hastası ama tek başına bırakamıyorum çünkü habire düşüyor. Melis Poyraz’dan 7 ay büyük ve annesi otururken rahat rahat oynayabiliyor parkta. Bakalım 7 ay sonra bende böyle olacakmıyım ? Cansın önce biraz uyudu sonra uyanıp o bile katıldı park oyunlarına, salıncağa bindi, annesinin kucağında güneşlendi.

Gene çocuk peşinde koşmaktan oturup bir kahve bile içemedik diyordum ki allahtan sevgili geldi derhal Poyraz’ı babasına satıp iki dakka rahat oturduk kızlarla. Bunlar da baba oğul yaprak toplamaca oynamış.

Tabii oyuna dalan çocuklarda öğlen uykusu hak getire saat 3e geliyordu eve döndük bizimkinde hala uyku belirtisi yoktu bunlara yemek yedirdik hadi artık uyutalım dedik gene yok saat 4e doğru Cansın ve Melis gitti bizimki gene uyumadı. Ancak sokağa çıkardık arabada uyuttuk zibidiyi.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder