8 Ağustos 2011 Pazartesi

Bir Akülü arabamız eksikti...

Evimizin abartmıyorum yarıdan fazlası Poyraz’ın eşyaları ile doldu teyzeleri sağolsun aldıkça alıyorlar bu kadar oyuncak ve ıvır zıvırla annemin deyimiyle 10 çocuk büyürdü. Evde bir akülü arabamız eksikti o da geldi tam oldu, hayır birde bu evde kiracıyız daha küçük bir eve gitmek gerekse ne olacak halimiz bilmiyorum, olmazsa Poyraz eşyalarını alıp ayrı eve çıkar artık :)

Biz tatile çıkmadan önce bir sabah teyzesi arabada kocaman bir koliyle geldi teyzelerine o kadar “evde yer yok istemiyorum” desem de dayanamayıp Poyraz’a akülü araba almışlar. Bizimki önce koliyi görünce şaşırdı sonra heyecanla açılmasını bekledi. Koli açılınca hemen arabasına oturup sürmek istedi.

Arabanın monte edilmesi gerektiğini babasının yapacağını anlattık hemen gidip tornavida getirdi akıllı bıdık. Sonra da daha çabuk olsun diye montajda babasına yardım etti.
Montaj bitince hemen bir test sürüşü yapmak istedi ama 12 saat şarj etmek gerekiyormuş şarja taktık bizde biraz içinde oturup kornasıyla filan oynadı. Ertesi akşam bahçeye çıkardık ama pek yüz vermedi ısrarla beni bindirmeye çalıştı bende minik popomu zor bela sığdırmaya çalışıp birkaç tur attım bahçede. Şimdilik evde kullanıyor zira bir yere götürebilmek için jeep filan almamız lazım bizim arabaya sığmıyor alet J anca bahçeye indirebiliyoruz sanırım henüz küçük zaten seneye daha severek oynayabilir bu arabayla. Bu erken doğum günü hediyesi için teyzelerine teşekkürler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder