14 Eylül 2011 Çarşamba

Festival gibisin katılmak istiyorum...

Temmuz ayında bir sürü açık hava festivali oluyor biletli olanlara bebekle içeri almadıklarından bizde halka açık olanlara katıldık. Poyraz geçen seneden alışık benimle çok konsere gelmiştir bu senede öyle olacak sandım ve oldu da aslında sadece bir gece Ferhat Göçer konserinde uyandı ve bir daha uyumayıp konseri dinledi bizimle J İşte bu yaz katıldığımız festivallerden kareler...
22.Temmuz.2011 – Şevval Sam Konseri

23.Temmuz.2011 -  Nilüfer Konseri

24.Temmuz.2011 – Ferhat Göçer Konseri

Konser sırasında uyanan oğlumla gece 2de tost yiyoruz bu esnada konser Silivri’de ve ertesi sabah iş var J

İstanbul’a ayak basar basmaz bu sefer açık hava tiyatro festivalindeki oyunlara gitmeye başlıyoruz.
25.Temmuz.2011 – Tiyatrokare- Büyük İkramiye

Oyun klasik olarak fakir bir aileye ikramiye çıkıp zengin olmalarını ve sonrasında yaşadıklarını anlatıyor. Armağan Çağlayan oyunda kendini oynuyor fakat ben oyunculuğunu hiç beğenmedim kalas gibiydi biraz pek mimik yoktu adamda. Oyun genel olarak güzeldi.


26.Temmuz.2011 – İstanbul Meydan Sahnesi – Her Yöne 90 dk.

Oyunu hiç beğenmedim bu kadar bayat esprileri o kadar uzun uzun anlatıp bir yandan da mesaj vermeye çalışmışlar ki o derece sıkıcı olmuş yani. Baydım resmen ve daha ilk yarının ortasında sevgiliden Poyraz ateşlendi diye mesaj geldi oyunculara ayıp olmasın bari arada çıkayım dedim yok uzattıkça uzatıyorlar aynı esprileri sonunda ilk yarı bitmeden çıktım.

30.Temmuz.2011 – TARKAN Konseri – Fanta Gençlik Festivali


Evet anne baba olduk ama hala genciz yani dimi :)  Sevgiliyi zorla ikna edip konsere gittik. Manga sahnedeyken biz dışarıda Santral İstanbul’un geniş bahçesinde takıldık sonra uzun uğraşlarla kuzuyu uyuttum yavrum tam da Tarkan ilk parçasını söylerken uyudu sağolsun. Hemen konser alanına girdim ablamlar, kuzenlerim, arkadaşım çok eğlendik ve Tarkan’a bir kez daha hayran olduk.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder