28 Kasım 2011 Pazartesi

Güle güle Gamze Abla...

Poyraz 13 aylıkken Kasım 2010da işe geri döndüm ve Poyraz'ı Gamze Ablasına emanet ettim ondan önce gelen ve kısa sürede yollarımızı ayırdığımız bakıcımızı saymazsak ilk bakıcımızdı ve biz onu o da Poyrazı çok seviyordu. Poyraz'a 1 sene boyunca kendi çocuğu gibi baktı çok sevecen ve güleryüzlü bir ablaydı. 16.Kasım günü ben ofise henüz varmışken ağlayarak telefon açıp ertesi günden sonra işe gelemeyeceğini (eşiyle olan sorunlarından dolayı) söyledi , ben çok üzüldüm ama gitmek isteyen için yapacak birşey yoktu. Hem Gamze'nin zor durumda oluşuna hem birden bire bakıcısız kalışımıza çok üzüldüm ama üzülmek çare olmuyor maalesef Gamze gitti. 1 sene boyunca yavrumuza çoook güzel baktı, onunla oyunlar oynadı ve en önemlisi onu candan sevdi kendisine teşekkür ediyoruz, umarım bundan sonraki hayatında sorunlarını çözer ve kendi kızı Cansu ile mutlu olur.

Poyrazcığım olurda bir gün bu blogu okursan görmen için resminizi çektim 1 yaşından 2 yaşına kadar sana yukarıdaki Gamze Ablan baktı bebeğim :)

5 yorum:

 1. hay allah ani gidişi poyrazı çok üzmüştür.. umarım en kısa zamanda seveceği birini bulabilirsiniz..

  YanıtlaSil
 2. Yaaa çok üzüldüm. Umarım şansınız daim olur da istediğiniz gibi birini daha bulursunuz. Geçiş döneminde kim bakacak Poyraz bıdığına??

  YanıtlaSil
 3. Allahtan ertesi gün yeni bir bakıcı bulduk geçen Pazartesi başlaı (21-11) artık Şengül Teyzesi bakıyor kuzuma.

  YanıtlaSil
 4. A iyi o zaman. Her şey yolunda mı peki? En tehlikesi kıyas yapmak galiba. Ben dayanamıyorum yapıyorum. Kendi içimde tabi kimse duymuyor:)Bizim ikinci bakıcı ablamız oğluma bakan. Sevgiler

  YanıtlaSil
 5. sinh nhật vui vẻ, hạnh phúc và luôn xinh đẹp nhé!! Biểu tượng cảm xúc heart
  P/s : Ngày 8/3 (women's day) đây ý nghĩa nhé, đặc biệt có quà nhớ chia
  dịch vụ thành lập công ty có vốn đầu tư nước ngoài
  dịch vụ thành lập công ty hợp danh
  dịch vụ thành lập công ty nhhh 2 thành viên
  [Học bổng khuyến khích học tập]
  Trường ĐH Kinh tế Quốc dân thông báo lịch trao học bổng khuyến khích học tập học kỳ II

  YanıtlaSil