1 Kasım 2011 Salı

Hoşgeldin Deniz bebek...


Sevgili Özlem ve İlker'in tatlı oğulları Deniz 27.09'da dünyaya geldi, hoşgeldi. Deniz çok şanslı iki tane ablası var 2,5 yaşında dünya tatlısı ikizler Defne ve Melis. Zaten Deniz'de aynı ablası Defne'ye benziyor. Birde abisi var Poyraz :) Bu üçünün çete olup çocuğa neler çektireceklerini çok merak ediyorum doğrusu. Şimdiden bebeği sevmek için yarışıyorlar. :)


Deniz bebek dünyaya geldikten 1 hafta sonra henüz daha mini mini minicikken bize geldi. İlk gezisi bizim eve olduğundan adetleri yerine getirdik :) önce saçına biraz un sürük ki upuzuun bir ömrü olsun saçları beyazlayana kadar yaşasın diye. Sonra içinde yumurta, bozuk para ve şeker olan bir kese verdim bebeğe. O kadar minik ki devamlı emmek istiyor :)

Poyraz bebeği görünce hemen sevmeye yeltendi, annesi anlattı bebeği yüzünden kafasından sevmek yok. Tulumun üzerindeki dinazordan seveceksiniz :) bizimki biraz ikna olur gibi oldu ama genede devamlı şansını denedi bebeği baya bir kollamak lazım bunlardan. Ben çocukları oyalama görevini üstlenerek bunları biraz oynattım biraz kendi kendilerine oynadılar da anca bebeği kurtardık ellerinden :)


Dünyaya hoşgeldin Deniz, tüm ailenle birlikte mutlu , sağlıklı ve upuzunnn bir ömrün olsun. Allah annen ve babana sabır versin ki 3 çocuğu birden büyütebilsinler :)

1 yorum: