29 Kasım 2011 Salı

Poyraz İLK DEFA Sinemaya Gitti :)


Poyraz'ı 3-4 defa tiyatroya götürdüm ama daha önce hiç sinemaya gitmemiştik. Evde TV izletmiyoruz istesek de oturup seyretmiyor çok yeni Youtubedan arada sırada çizgi film izletmeye başladık ama TV karşısında oturup birşey seyretme alışkanlığı yok o nedenle sinemada durmaz, seyretmez diye düşünüyordum.
http://www.kultursanat.org/ adresininden her ay Kültür Sanat Bültenlerine bakarım , İstanbul Belediyesinin Kültür A.Ş.şirketinin çok güzel etkinlikleri oluyor. Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezinde devamlı çocuk filmleri var biletleri çocuk 2 tl, yetişkin 4 tl :)
19.Kasım'da bizim cüceyi arkadaşları Melis ve Defneyi aldık gittik sinemaya. Biletlerimizi aldık salona girdik en ön sıraya oturttuk bunları, içimizden de diyoruz ki durmazlarsa çıkarız. Bu arada ikizlerin minik kardeşi henüz 2 aylık Deniz bebekde annesinin kucağında sinemaya geldi bizimle :) o ağlarsa da çıkacağız yani durumumuz çok komik. Film başladı bizimkiler pür dikkat izliyor, fakat filmde öyle güzeldi ki anlatamam biz büyükler bile bayıldık yani. Bizimkiler maşallah diyim tam 45 dk. izlediler filmi ki bu yaş için süper bir süre bence. Sonra bizimki gidelim diye tutturmaya başladı, Defne babasının kucağında uyuyakaldı :), Melis çişim geldi demeye başladı yani tek uslu duran 2 aylık Denizde sesi bile çıkmadı çocuğun :)
Film çok ama çok güzeldi bence Kırmızı Başlıklı Kızı öyle güzel çizmişlerki bayıldım ve filmin konusu bildiğimiz klasik masaldan esinlenme değil çok başka bir konusu var gitmeyenlere tavsiye ederim çok güzeldi.
4 bebekle ilk sinema maceramızı yaşamış olduk ve bundan sonra tekrar götürmeye niyetliyiz.

1 yorum:

 1. Giầy Ba Ta, mũ Cối Tàu, Dream chiến, quần ống Typ, kính Rayban, áo Nato,...
  Còn 1 vật không thể thiếu, đó là...
  dịch vụ báo cáo tài chính cuối năm giá rẻ
  dịch vụ làm giải thể doanh nghiệp
  dịch vụ quyết toán thuế
  Không biết có bác nào rì-viu mấy cái kiểu ngủ thăm này chưa nhưng em khuyên là đừng có mò lên đây, trai bản nó đập cả người và xe đấy ạ T.T

  YanıtlaSil