3 Kasım 2011 Perşembe

Taşındık..


29.Ekim'de taşındık ve evet taşınırken yanımıza bu kolideki minik adamı da aldık tabii ki :) Eski evde 3 yıl oturmuştuk sadece ama gene de son gece hüzünlendim çünkü Poyraz o evde doğmuştu ve seviyorduk evimizi , büyüktü ve gayet güzel koşturabiliyordu minik adam. Evin içinde akülü araba bile kullanıyordu öyle diyim :) Ev sahipleri biz taşınırken Amerikaya gitmişti ve geri döndüler bizede başka bir evin yolları göründü. 2 ay her haftasonumuz ev aramakla geçtikten sonra tamamen şans eseri yan sokakta bir ev bulduk hem yan sokak hem annemlerin yan apartmanı üstelikde de sahibinden yani yemede yanında yat :)

Taşınmanın toplanma kısmı bile ne kadar uzun sürüyormuş yahu, aslında bu eve taşınırken daha kolaydı ama şimdi hayatımızda kendisi henüz 2 yaşında olmasına rağmen neredeyse 2+1 bir eve sığacak kadar eşyası olan bir bebe mevcut. Bu bebenin ıvır zıvırı topla topla bitmedi kardeşim. Gideceğimiz ev eskisinden biraz daha küçük olacağından bir sürü şeyi attık, beyefendinin 0-1 yaş ihtiyaçlarını paketleyip apartmanın ardiyesine kaldırdık. Geri kalan herşeyi kolileyip Cumartesi sabahı yeni evimize doğru yola çıktık. Kolileme işlemleri Poyraz'ın çok hoşuna gitti, kolilerle oynadı durdu.

Eski evimiz bize oğlumuzu vermişti , yeni evimizinde bize en az onun kadar güzel bir hediye vermesini diliyorum , mesela minik bir kız neden olmasın :)))) tabii hemen değil canım bir kaç sene sonra :))

5 yorum:

 1. Güle güle oturun canım kolay gelsin
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Güle güle oturun eviniz hayırlı olsun canım.En güzel günler mutlu huzurlu seneler ve güzel bir hediye sizin olsun inşallah :))

  YanıtlaSil
 3. Yeni eviniz hayırlı olsun, çok sevindim, hem anneanneye yakın, hem sahibinden :))güle güle oturun...

  YanıtlaSil
 4. minik bir kız ...yakışır arkadaşım ...yeni evinizde güle güle oturun .

  YanıtlaSil
 5. Çoook teşekkürler arkadaşlar :)

  YanıtlaSil