15 Aralık 2011 Perşembe

Dostlarla kahvaltı...


Evet ilk resimde annesinin karnında olan minik Ege doğdu büyüde de 9 aylık oldu bile. Tatlı mı tatlı bide üstüne üstlük uslu yani daha ne olsun yemede yanında yat. Geçen pazar Ege bey anne ve babasıyla kahvaltı misafirimizdi. Çocuk büyütmek acayip bir şey, bir ay sana çok zor gelen şey o ay geçince tamamen hafızandan siliniyor çünkü yeni ve değişik zorluklar geliyor , devamlı level atlıyorsun ve bir öncekileri büyük bir hızla unutuyorsun. 9 aylık bebek neler yapar unutmuşuz resmen :) evet bizde aynen Ege'nin anne babası gibi sırayla yemek yerdik birimiz kucağımızda tutar birimiz yerdik :) şimdi bizim sıpa zaten kucakta durmuyor ve ikimizide masaya oturtmamak için elinden geleni yapıyor. İşte Pazar sabahı evimizi şenlendiren dostlarımız.


Kahvaltıdan sonra çocukları babalara satıp kocanın çalışma odasını işgal ederek kız kıza dedikodu yaptık, bütün aileleri çekiştirdik yani o kadar söyliyim :) Aslı, Gözde ve ben tanışalı seneye 20 yıl olacak (ulan yazınca farkettim okula 1992de girdiysek hakkaten seneye 20 yıl olacak öff amma yaşlanmışız yaa, neyse seneye büyük bir parti veririz artık :))) Araya mesafeler girse, büyük şehir kaosundan çok fazla görüşemesek bile biraraya gelince o eski yılardaki gibiyiz. Bir farkla artık kucaklarımızda bebeklerimizle :) Zaten Gözdeciğim de en kısa zamanda yapacak bir bebek inşallah o kız olurda bizim çeteye bir kız katılır :)

Poyraz arada bir uyuzluk yapıp elleme elleme desede Ege'yle iyi anlaştı diyebilirim, onlar gittikten sonra iki saat anne Ege bebek , bebek ama dimi anne, Ege küçük anne diye anlatıp durdu, ulan sen sanki çok büyüksün zibidi. Aslı tam tahmin ettiğim gibi gayet disiplinli herşeyi saatli yapan bir anne olmuş, yoğurdu, çorbası, emmesi herşeyi saatli valla Ege'nin , yavrum da hiç ev yapımı yoğurt yemediğinden bakıyor öyle kenardan kedi gibi :) (bu arada şaka he bende yaptım yani yoğurt Poyraz o kadarken gerçi makineyle yapıyodum ama olsun o da sayılır yani)

Henüz çocuksuz bir çift olan Gözde ve Kenan çocuk muhabbetinden baymamıştır umarım, gerçi staj oluyo işte onlarada çocuk yapınca herşeyi biliyor olacaklar. Ege biraz daha büyüyünce O'da oyunlara katılacak artık oyuncak kavgası falan başlayacak daha zevkli olacak biraraya gelmeleri durmadan oğlum yapma , oğlum yapma dedimmmm filan diye bağırıcaz evin içinde :)))
İyi ki geldiniz arkadaşlar, her zaman bekliyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder