19 Aralık 2011 Pazartesi

İyi ki Varsın...

Bugün küçük teyzem Nesrin'in doğumgünü, ona iyi ki doğdun ve iyi ki varsın demek istiyorum. İyi ki varsın teyzeceğim çünkü ;

* Benimle devamlı oyunlar oynuyorsun, yorulmadan, bıkmadan bana devamlı oyuncaklar alıyorsun ve bana nasıl oynayacağımı öğretiyorsun.

* Seninle yemek yemek daha zevkli, annemler gibi sıkıcı değilsin, hep oyunlar oynatarak yemek yediriyorsun bana, hatta yemek yiyim diye rüşvet olarak yüzünü boyamama bile izin veriyorsun.


* Beni hep gezmeye değişik yerlere götürüyorsun, gittiğimiz her yerde benimle oyunlar oynuyorsun.


* Bana hem eğlendirici, hem eğitici oyuncaklar alıyorsun. Annem araba kullanmadığından gönüllü şoförümüz olup bizi her yere götürüyorsun.


* Gittiğimiz yerlerde benimle annemden daha çok ilgileniyorsun. Üstümü, altımı değiştiriyorsun, bana yemek yediriyorsun, annem misafir sanatçı gibi takılıyor yanımızda :)


* Benim için yapılan tüm partilerde annemden çok koşturuyorsun, herşeyi organize ediyorsun, dışarıdan alınacakları alıyorsun, pişiriyorsun, süslüyorsun, ne giyeceğimi bile en ince detayına kadar düşünüyorsun.


* Benim eğleneceğimi düşündüğün her yere uzak bile olsa beni götürüyorsun, bazen annemlerden önce gelip beni evden alıp gezmeye götürüyorsun, gece de beni eve geri götürmüyorsun beraber sizin evde kalıp birlikte uyuyoruz :)


* Sadece beni değil arkadaşlarımıda düşünüp yılbaşı partimde Noel baba bile oldun :) bütün çocuklar seni çok sevdi ama hepsi avucunu yalasın çünkü sen benim teyzemsin ve ben çok şanslıyımmmm :)


* Poyraz'ın teyzesi , benim canım ablam iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Ailecek seni çok seviyoruz, nice mutlu yıllara, bu yıl hayal ettiğin tüm güzelliklere kavuşmanı diliyorum.

9 yorum:

 1. Canımın içi, herşeyim benim, bitanecik bebeğim, ilk gözağrım, emin ol seni doğursam bu kadar çok severdim, yaptıklarım hiçbirşey değil, herşeyin en güzeli ve en iyisi senin olsun, sen yeter ki mutlu ol ben hepsini zevkle yapmaya devam edeceğim. Ve canım kardeşim teşekkür ederim yazdıkların için ve herşey için siz de iyiki varsınız ve iyiki benim ailemsiniz ...

  YanıtlaSil
 2. Hımm, kıskandım ama :)
  Emin olun yan yana olduğunuz için bence hepiniz çok şanslısınız. Biz 3 kardeşiz. İkimiz Türkiyenin iki ucunda, birimizde yurtdışında.
  Maşallah, Allah ayırmasın sizleri.
  Mutlu yıllar abla'ya.

  YanıtlaSil
 3. Offf, ben de çok kıskandım. Hayatta bir kız kardeşten daha güzel bir hediye olabilir mi?! Ben tek çocuum :( Böyle yazıları okudukça "Kızıma bir kız kardeş doğurana kadar pes etmek yok" diyorum kendi kendime :)

  YanıtlaSil
 4. ah gözlerim doldu gerçekten.. ne kadar güzel... nice mutlu yıllar diliyorum Poyraz'ın teyzesine :)

  YanıtlaSil
 5. ne kadar güzel :) Allah mutluluğunuzu daim etsin. Poyrazımızın sevgili teyzesi Nesrin doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.
  Böyle mutlu bir alileye sahip olmak herkese nasip olmaz. Şanslı kulllardansınız vesselam :))
  Hep öyle olun inşallah :))

  YanıtlaSil
 6. Hepinize çok teşekkür ederim, çok şükür şanslıyız gerçekten kardeşler olarak birbirimize çok bağlıyız ve Poyraz da gözbebeğimiz şimdilik tek olduğu için çok şanslı tabii ki.

  YanıtlaSil
 7. Poyraz ın Teyzesi doğum gününüz kutlu olsun..yeni yaşınız size sağlık, mutluluk, aşk, evlilik getirsin.:)) sevgilerimle SEVİLAY

  YanıtlaSil
 8. Böyle teyzeye can kurban :) Nice sağlıklı mutlu yıllara hep birlikte
  sevgiler

  YanıtlaSil
 9. Kardeşiyle arasının böyle güzel olacagını bilsem, hemen dogururum bir kardeş kızıma ama işte piyango... Büyük ikramiye size vurmuş bence :)

  YanıtlaSil