13 Aralık 2011 Salı

Nurturia Oyun Grubumuz - Onur'un evi


Mayıs ayında kurduğumuz grubumuz yaz tatilinin ardından son hızla buluşmalarına başladı. En son şurada toplanmıştık, havalar soğuduğundan ev buluşmaları daha rahat oluyor. Çocuklar evde daha rahat bir ortamda oynuyor ve üşütme , mikrop kapma riskleri daha düşük. En son Onur'un evinde toplandık. Onur yapı itibariyle çok içten, canayakın bir bebek. Devamlı sarılıp sarılıp Poyrazı öpmek istiyor benim oğlumsa bu kadar samimi olmayı pek sevmiyor şimdilik :) Emine bize çok güzel şeyler hazırlamıştı ama sağolsun oğlum beni bir dakika masada oturtmadı devamlı benim onunla oyun oynanamı istiyor , nereye gitsek aynı şeyi yapıyor ben masada oturup birşey yiyemiyorum gerçi buna rağmen şişkoyum allahım ne yaman çelişki :)))

Arda bizimkilerden 6 ay büyük, biz 2 yaş sendromu geçecek kurtulacağız diye beklerken annesine göre Arda 3 yaş sendromuna girmiş yani 3 yaşına kadar lokum gibi olan çocuk doğumgününden sonra huysuzlaşmaya başlamış, Allahım dedim her yaşın sendromu olursa yandık biz :)) arada bir tartışsalarda genede birlikte oynamayı başardıkları anlar da oldu.

Biz oraya vardığımız uyuyan Ceylin hanım sonradan uyanıp erkekler çetesinin arasına karıştı ama maaelsef bende resmi yok, o da kırmızı yanaklı çok tatlı bir kızdı. Emine duvarı kocaman bir kağıtla kaplamış, güzel fikir, kuzular rahatça sanatsal çalışma yapabilir :)

Grubun diğer üyeleri hasta olduğundan katılamadı, Allahtan hepsi iyileşti artık, haftaya bizdeyiz :) güzel bir yılbaşı partisi yapacağız çocuklara.

4 yorum:

 1. Ooo süper:))kış günü yapılan en güzel aktivitelerden biridir ev buluşmaları.

  YanıtlaSil
 2. yaa ben girip okuyorum burdan takipteyim sanıyordum :)) bide baktım değilmişim...neyse geç olsun güç olmasın dimi nihalim..hoşgeldim buralara..bizide koysaydın yaa gurubun diğer üyelerini :))

  YanıtlaSil
 3. Hoşgeldin Lütfiye her zaman beklerim :)) inşallah müzikalde hep birlikte olacağız hepsinin resimlerini çekip tüm grubu koyarım.

  YanıtlaSil
 4. Evet bende çok severim Çiğdem, birileri gelsin biz gidelim bayılırım yani :)

  YanıtlaSil