12 Aralık 2011 Pazartesi

Toyzeria Oyuncak Fuarı - 2011


Pepee'nin hatırına evimize çok uzak olmasına rağmen az gittik uz gittik ve İstanbul Fuar Merkezindeki Toyzeria Oyuncak fuarına ulaştık. Fuar aslında ihtisas fuarı 2 salon yalnızca toptancılara yönelik, çocukla girmek yasak. Fakat 1 salon çocuklar için ayrılmıştı burada büyük bir Pepee standı, Caillou standı, Armağan Oyuncak ve başka oyuncak firmalarının parekende satış yaptığı standlar kurulmuştu. Bu salondaki oyuncak firmalarının fiyatlarında ben fuara özel bir indirim görmedim, dışarıda gördüğümüz fiyatların hemen hemen aynıydı fiyatlar.

İnsan o kadar yol gelmişken uygun fiyat ve bol seçenek bulacağını sanıyor ama milletimiz nasıl olsa aldığı için firmalar bir indirim yapma gereği duymamıştı. Fuarın son günü olan Pazar günü gittiğimizden ortalık mahşer yeri gibi çok kalabalıktı. Ben bu kalabalığı tahmin ettiğimden çok şikayet etmedim gittiğimiz ilk saatler Poyraz'ın boş bulduğu yerlerde gönlünce eğlenmesine izin verdik.

Şişme oyuncaklar kurmuşlardı ve Poyraz çook uzun süre orada oynadı, daha büyük çocuklar deli gibi zıpladığından tehlikeli olmasına rağmen çocuğu oradan alamadık devamlı zıplamak istedi, bıraktım eğlendi kendi kendine :) Daha sonra standları gezip oyuncakları test ettik beraber :)


Bir standa kocaman bir dinazor koymuşlardı, hareket ediyor, kuyruğunu sallıyor, ağzını açıp kapıyor vs. çocuklar seyrediyor ama yaklaşmıyor bizimki dinazor beni yesin, elimi yesin diye tutturdu :) bizde verdik görevliye alın dedik dinazora yem olarak veriyoruz bunu :)

Biz ablamlarla gittiğimizden sırayla gidip yukarıdaki standları gezdik (çocukla girmek yasaktı) burası toptancılara yönelik ve normalde parekende satış yok, bildiğiniz tüm oyuncak firmalarının standı vardı ve çook güzel oyuncaklar vardı, insan hepsini almak istiyor. Ablamlar buraya gittiklerinde fuarın son saati olduğundan firmalar standdaki ürünleri çok uygun fiyata satmışlar bizimkiler de tabii duramayıp bir sürü güzel oyuncak almış Poyraz'a. Çok hoş bir marka keşfettik Kırkpabuç çok büyük parçalı ahşap puzzleları var gerçekten 2 yaş grubu için ideal ve hafıza oyunları da çok güzel. Teyzesi oyuncakları almış gelip birde eğlendirdi bunları :)

Poyraz fuarın son 15 dakikasını akülü motorsikletle salonu gezerek geçirdi sırayla peşinden koştuk :) Firmalar son 1 saatte akülü arabaları vs. oldukça uygun fiyata sattılar. Seneye gelirsek gene son gün geliriz sanırım zira son saat aldığımız oyuncaklar sayesinde geldiğimize değdi. Ayrıca Poyraz çok eğlendi, birde bu kadar uzak olmasaydı herşey süper olacaktı :))1 yorum:

 1. Ca chiều: Thu nhập từ 4-7 triệu bao gồm Lương cứng 3 triệu + hoa hồng+ được dùng và mua mỹ phẩm giá chiết khấu theo CTV
  dịch vụ kế toán trọn gói quận thủ đức
  dịch vụ kế toán trọn gói tại cần giờ]
  dịch vụ kế toán trọn gói quận hóc môn
  Bmì Hội An được kết hợp bởi 12 loại nguyên liệu như Thịt xíu, Pate, Xíu mại, Nộm, Rau thơm và 3 loại Sốt:

  YanıtlaSil