6 Ocak 2012 Cuma

Mutlu yıllar NECLA Teyzee..


Bugün büyük teyzem Necla'nın doğumgünü, kutlu olsun teyzeciğim, iyi ki doğdun. Ben doğduğumda sen çok ama çok sevinmişsin, sende benim gibi ailenin ilk çocuğu olduğuna göre herkesde sen doğduğun gün çok sevinmiş.

Sen benim cool teyzemsin , annem ve küçük teyzem gibi kuralların yok o yüzden seni daha çok seviyorum :)) ne istesem yapıyorsun, hiç hayır demiyorsun ohh ne güzel. Bir sürü güzel resmimi çekiyorsun, benimle oyunlar oynuyorsun, ne zaman istesem şeker çikolata veriyorsun (aramızda kalsın :)), uyumak istemeyince hemen tamam diyosun kısacası süpersin. Herkesin senin gibi teyzesi olsun senin çocuğun olunca çok şanslı olacak senin gibi cool bir annesi olacak, ben onu biraz kıskanabilirim ama sonra severim :) Doğumgünün kutlu olsun, bu senede seninle bol bol oyunlar oynayalım, gezmelere gidelim olur mu teyzeceğim?


Canım ablam iyi ki doğdun, iyi ki varsın, yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin, güzel yüzün hep gülsün, tüm dileklerin gerçekleşsin inşallah. Seni çok seviyoruz, ailecek doğumgününü kutluyoruz ve çok öpüyoruz :)

1 yorum:

  1. Canım şimdi bloğa bakarken farkettim, ben bu güzel yazıya teşekkür etmemişim, çok teşekkür ederim, inşallah hep beraber güzel günler görürüz :) Kuzummm bizim kendi çocuğumuz olsa bile senin yerin her zaman ayrı olacak canımın içi, ben senin cool Lejla teyzen olarak üst üste 30 kere "Orda bir aslan mı var" diyebilirim :) Ben de sizi çok seviyorum, öpüyorum...

    YanıtlaSil