8 Mart 2012 Perşembe

Haylaz erkekler Oyun Grubu


Cumartesi günü hazır Van Gogh sergisi için karşıya geçmişken çıkışta sevgili arkadaşım Dilek'e gideyim dedim , yüzsüz bir misafir olarak kendim gittiğim yetmezmiş gibi diğer arkadaşlarıda davet ettirdim :)) 5 erkek çocuklu güzel bir oyun grubu oldu. Dilek'in biri 1 yaşında biri 3 yaşında iki oğlu var bizimkilerinde hepsi erkek olunca tam çete oldu bunlar. Dilek'e o kadar hiçbir şey hazırlama bir çay yeter desemde gayet güzel bir sofra hazırlamıştı canım arkadaşım.

Bizimki yolda uyumuştu eve girince uyandı bir süre yanımdan ayrılmak istemedi sonra baktı Oğuz'un odası oyuncak dolu bir süre sonra ortama alıştı. Bir bisiklet buldu devamlı onunla takıldı, kimseyede vermiyor bisikleti kısa kısa bisiklet kavgaları yaşandı ama hasarsız atlatıldı.


Oğuz'un odası tüm çocuklar için bir cennet araba şeklinde yatağı, envai çeşit oyuncağı ile at çocuğu odaya oynasın diycem ama benimki henüz tek başına bir yerde durup oynamak istemiyor illa benimde yanında durmamı istiyor. Oğuz ve Büyük Arda 3 yaşını geçtiklerinden ikisi birarada güzel güzel oynadılar bende heveslendim demek ki bizimkilerde biraz daha büyüyünce kendileri oynayıp bizim paçamıza yapışmaktan vazgeçer belki.


En minik erkek Yağız 1 yaşını yeni geçti fakat pire gibi yürüyor çok hareketli maşallah. Devamlı bizimkilerin peşinde takıldı, oynadı onlarla. Sabah 6da kalkmış ama uyumamak için baya direndi, sonunda saat 5te meme emerken uyuyakaldı. Benim oğlumda az uyurudu ama Yağız 12 saate yakın uyanık kalarak bir rekor kırdı bence :)

Küçük Arda ve annesi Aslı, Büyük Arda ve annesi Esra, ev sahibimiz Dilek ve oğulları Yağız & Oğuz hepinizi gördüğüme çok sevindim. Çocuklarda maşallah diyim çok sorun çıkarmadan oynadılar ona da ayrıca sevindim. Herşey için teşekkürler Dilekciğim, görüşmek üzere..

3 yorum: