22 Mart 2012 Perşembe

İyi ki Doğdun Ege...


Geçen sene gelişini buradan duyurduğum Ege büyüdü de 1 yaşına girdi bile. Eminim anne babasının hayatının en zor ve en güzel yılıydı ama bir yandan da dönüp bakınca ne çabuk geçti 1 yıl demişlerdir. İlk bebek dünyaya gelince ister istemez insanın tüm hayatı değişiyor, Aslı şanslı annelerden ve doğduğundan beri Ege'nin yanında minik oğlunu büyütüyor. Uzun yıllar çalışan bizim gibi insanlar için bebekle evde olmak hem değişik hem güzel , insan günlerin nasıl hızla geçtiğini anlamıyor. Minicik şeyin yemeği, altı , uykusu, oyunu derken bir bakıyorsun akşam oluyor.

Alt resimdeki 4 kişi 11 yaşında tanıştık ve uzun yıllar yatılı okulda birlikte okuduk, mezun olduk sonra evlendik (bazılarımız :), derken çocuklarımız oldu (bazılarımızın :) insanın çocukluk arkadaşlarının çocuğu olması çok acayip bir duygu.


 Ege'yi her ne kadar çok sık göremesemde sanki kendi çocuğum gibi seviyorum. Annesiyle yaşadığımız ortak hayat, birlikte geçirdiğimiz onca sene, birlikte uyuduğumuz geceler hepsi insanın gözünün önüne geliyor bebeğine bakarken :)


İyi ki doğdun Ege bebek, senin yürüdüğünü, koştuğunu, büyüdüğünü, Poyrazla oyunlar oynadığını da hep birlikte görür ve kutlarız inşallah...

2 yorum:

  1. Nice sağlıklı mutlu yaşları olsun minik beyin...

    YanıtlaSil
  2. insanın böyle can dostları olması ne güzel,benim de var kardeş gibi büyüdüğümüz dostlarım..Minik Ege'ye de nice naşlar diliyorum :)

    YanıtlaSil