10 Nisan 2012 Salı

22 bebekle Kids Corner'da Brunch...


Göztepe'de geçen yıl Eylül ayında açılan çocuk cafesi Kids Corner pekçok buluşmamızın mekanı oldu ama sanırım ilk kez bu kadar çok çocuklu bir kahvaltıya tanıklık etti. Cumartesi sabahı tam 22 bebekle Kids Corner'daydık. Mekanın oyun yeri çok çok büyük olmadığından ben önce çok kalabalık olacak çocuklar (özellikle benim sıpam) sıkılacak diye düşünmüştüm ama öyle olmadı. Zaten hava o kadar güzeldi ki bir süre sonra çocukların hepsi kendini ön bahçeye attı. Ben 10.30 gibi mekana vardığımda yalnızca Nur & Defna ve Zülal & Can oradaydı. 8de kalkan oğlum henüz kahvaltı etmediğinden ben ilk iş ona birşeyler yedirdim derken tek tek anneler gelmeye başladı. Gene Avrupa yakası anneleri diğerlerinden daha erken geldi. Sevgili oğlum biran olsun beni rahat bırakmadığı için hem doğru düzgün birşey yiyemedim hemde hiç toplu kahvaltı fotosu çekemedim.
Çocukların hemen hemen hepsi oyun yerinde keyifle oynarken benimki yalnız girmek istemediğinden bende içeride takılmak zorunda kaldım. Bir süre sonra diğer annelerde içeri geldi de biraz muhabbet edebildim. Fakat öğlene doğru mekan acayip sıcak olmaya başladı ve herkes kendini bahçeye attı. Kids Corner'ın tarafıda geniş ve ferah. Çocuklar orada koştururken bizde çay & kahve içebildik.


Bu kadar kalabalık olunca herkesle doğru düzgün muhabbet edemedik tabii. Taa karşıdan kalkıp gelen Dilekciğimle iki kelime edemedik mesela zaten 2 bebe peşinde koşmaktan pek oturamadı kendisi. Poyraz'ın eski kankası Güney'de kahvaltıdaydı bir ara coco pops kardeşliği bile yaptılar.


Kahvaltının en miniği 11 aylık Kerem'di ve diğerlerine göre gayet usluydu :)) Sanırım tarihimizin en kalabalık kahvaltısını gerçekleştirdik. Poyraz, Onur, Yağız, Oğuz, Arda, Onur, Güney, Melis, Küçük Poyraz, Defne, Alper,Ela, Tuna, Batu, Kayra Doruk, Seren, Can, Ali Tuna, Dicle, Aras, Kerem, Liva..hepsi de çok tatlı ve bir o kadar da yaramaz :)) Kahvaltıdan sonra bir kısmımız Özgürlük parkına yürüyüp güne orada devam ettik.. Bir sonraki kahvaltıda görüşmek üzere..

1 yorum:

  1. Nihalim bende arabada söyledim kızlara ne Nihalle nede Emine ve Esra ile iki çif laf edemedim diye.:)))Napalım kısmet bidahaki sefere bol bol konuşuruz artık.

    Çünkü bundan birşey anlamadım.

    YanıtlaSil