29 Nisan 2012 Pazar

Çoluk Çocuk Pinhani Konserinde...


23.Nisan.Çocuk Bayramı nedeniyle Kadıköy Belediyesi 3 gün boyunca Özgürlük parkında şenlikler düzenledi. 23.Nisanı kutlamaya daha 21inde başlamıştık ertesi gün devam ettik. Önce Bağdat Caddesine indik bizim kuzular bayraklarını sallayarak caddedeki gösterileri izlediler.


Caddede  karınlarınıda doyurduktan sonra akşam üzeri ancak Özgürlük parkına ulaşabildik. Parkta şişme oyuncaklar kurulmuştu ama bunlar bizimkilerin yaş grubuna çok uygun değildi, büyük çocukların bizimkileri ezme İhtimali çok yüksek olduğundan oralara sokmadık. Biz yanımızda 2 çocuk için 2 akülü araba 1de bisiklet getirmiştik, bizimkiler konserde bile bunlara binerek gayet güzel vakit geçirdiler. Bayram çocukları olarak birer dondurmada yediler tabii ki :)
Daha sonra konsere girdik zaten çocuk bayramı nedeniyle düzenlendiği için çocukla girmek serbestti ama bizimki gibi konserin ortasında ATV'ye binen başka çocuk yoktu. Ne dediysek motordan inmedi pistin ortasında dolaşıp durdu. Motor aslında Ada'nın fakat kendisi binemiyor sesinden korkuyor, devamlı Poyrazın peşinden koşarak eğlendi o da :)
2 bebek, 2 akülü araba, 2 bisiklet, 1 bebek arabası, 4 kadın olarak konsere gelen ilk ve son kişiler olduk sanırım. Konserin zaten yarısını ancak izleyebildik sonra bizimki burdan gidelim diye tutturmaya başladı. Durduğumuz sürede de bir yandan motorun peşinden koştum, bir yandan çocuklara birşeyler yedirdim, bir yandan da müzik dinlemeye çalıştım işte annelikde böyle birşeymiş dedim kendi kendime :) Pinhani'nin geçen albümünü çok sevmiştim en azından o şarkılarını dinledim zira 2.yarıda dışarıdan duyduğum kadarıyla kendilerinin olmayan popüler şarkılar söylediler. Biz parkın oyuncaklar kısmında da uzun süre oynayarak günümüzü sonlandırdık.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder