27 Haziran 2012 Çarşamba

Anne eğlencede :)

Mayıs ayında bütün üniversitelerde bahar şenlikleri yapılıyor, tamam üniversite çağında değiliz ama konsere gitmemize engelde yok diye düşünüp 2 festivale gittik. Gönül hepsine gitmek isterdi ama çocuk olunca insan seçiyor haliyle. İlki 11.Mayıs'ta Yeditepe Üniversitesinin bahar şenliğiydi. Önce Ajda Pekkan sonra Serdar Ortaç sahne aldı. Ajda Pekkan'ı severim daha öncede canlı dinlemiştim. Serdar Ortaç'a bayılmam hatta pek de sevmezdim ama çok güzel eğlendiriyormuş ilk defa canlı dinledim ve beğendim.

11.Mayıs.2012.Yeditepe Üniversitesi Bahar Şenliği

Marmara Üniversitesinin Göztepe Kampüsü evimize çok yakın bahar şenliklerinde 1 hafta boyunca çok güzel konserler oldu. Sadece MFÖ'ye gidebildik ve her zamanki gibi güzeldi.

14.Mayıs.2012, Marmara Üniversitesi Bahar Şenliği, MFÖ Konseri

Konserlere giderken kuzuyu babasına bıraktım, buradan kendisine teşekkür edeyim :)
Hafta içi bir akşam dağın başındaki işyerimden kalkıp Taksim'e gidip harika kadınlarla akşam yemeği yedim, güzel şarap, güzel anneler ve harika sohbetle geçen güzel bir akşamdı.
16.Mayıs.2012, Taksim, Pano Şarapevi

19.Mayıs'ı bu sene Bağdat Caddesinde güzel bir yürüyüşle kutladık. Yürüyüşün sonunda Caddebostan sahilde kurulan sahnede çok sevdiğim Yaşar'ı izledim, konser de Yaşar'da çok güzeldi :)


19.Mayıs.2012, Caddebostan Sahil


Haziran ayında da şehirde pekçok konser oldu fakat biz haftasonları yazlık sezonunu açtığımızdan çok fazla konsere gidemedim :p 11.Haziran'da Ataşehir Belediyesinin düzenlediği Volkan Konak Konserine gittim. Bu sefer oğlumuda götürdüm.


                                               11.Haziran.2012, Volkan Konak Konseri


Gene bir cuma akşamı sevgili Hülya'nın Ankaradan gelişi şerefine harika kadınlarla buluştuk. Güzel arkadaşlar, şarap ve sohbetle geçen güzel bir akşam oldu.


22.Haziran.2012, Bostancı Beers

Bütün bu akşamlarda kuzuma bakan babası ve teyzelerine teşekkür ederim, bana göre bebeğin/çocuğun mutlu olabilmesi için önce annenin mutlu olması lazım. Annelerin arada bir mutlaka eğlenceye vakit ayırmaları gerekir, bunun içinde babalara ve aileye iş düşüyor. Bu yazıyı okuyan bir baba olursa (anne-bebek blogu okuyan pek baba olduğunu sanmam ama :)) lütfen bir akşam çocuğa ben bakayım sen dışarı çık diye eşine teklif etsin :)))

1 yorum: