13 Haziran 2012 Çarşamba

Poyraz'ın İLK Lunapark gezisi..


Bostancı Lunaparkı benim çocukluğumdan beri varolan bir yer. Çocukken giderdik, tabii şimdiki kadar çok ve çeşitli oyuncak yoktu ama genede çocuk olarak bize çok güzel gelirdi. Poyraz doğduğundan beri önünden belki defalarca geçmiş olmamıza rağmen hep daha çok küçük diye sokmuyordum iyide yapıyormuşum doğrusu. Poyraz'ı İLK defa lunaparka götürmeye karar verdim, Ada ile buluştular ve parkın içine saldık bunları. Fakat daha ilk anda bunlar daha küçük diye düşünmekte ne kadar haklı olduğumu anladım zira nerdeyse oyuncakların tamamında 4 yaş sınırı var e bizimkiler daha 2-2,5 :) Bizimki gördüğü herşeye binmek istiyor fakat binemiyor en çok da çarpışan arabalara içi gitti yavrumun iki saat zor anlattım henüz küçük olduğu için binemeyeceğini.

Koca lunaparkta 3 yaş ve altı gruba uygun sadece 2 oyuncak var biri tren biride atlı karınca bizde 2şer bilet aldık bunlara madem geldik bişeylere binsinler istedik. Önce trene bindiler birlikte.

Sonrada iki tur atlı karıncaya bindiler. Eğer onlara da binemeselerdi çok üzüleceklerdi ama bu bile yetti onlara. Bir daha da ikiside 4 yaşına basmadan asla lunaparka gelmemeye karar verdik :) Bu yazıyı okuyan sevgili okur seninde çocuğun 4 yaş altındaysa lunaparka götürmeni tavsiye etmem :)

1 yorum:

  1. Nihalcim her lünapark öyle değil Feshane Lünaparkında iki üç büyükler için geri kalan hep küçük bebeler için düşünülmüş yolun düşerse uğra derim ben

    YanıtlaSil