11 Eylül 2012 Salı

http://cocuklugeziler.blogspot.com


Poyraz'dan öncede gezmeyi çok seven bir insandım bu Poyraz'dan sonrada değişmedi. Bu blogda Poyraz'la gittiğimiz her yeri yazmaya çalışıyorum. Artık 3 yaşına geliyor resmen büyüdü ve her yere gidiyoruz birlikte. Bebekken zaman zaman arıza çıkarabiliyordu, ağlayıp huysuzluk edebiliyordu ama artık daha bilinçli keyifle gezebiliyoruz. Geçen Cumartesi Beylerbeyi sarayını rehberli turla elele gezdik , hiç sorun çıkarmadı ve artık büyüdüğüne iyice ikna oldum :)
İnsanlar bebeği olunca gezmekten bir süreliğinede olsa çekinebiliyor bebek rahat eder mi, ben rahat eder miyim diye düşünüyorlar. Benim arkadaşlarımdan bana sık sık bebekle, çocukla nereye gitsek, ne yapsak soruları gelir oldu. Bunun üzerine yeni bir blog açmaya karar verdim. Yeni blogda sadece gezilecek yerler, mekanlar, rota fikirleri olacak. İlham almanız ve bol bol gezmeniz dileğiyle hepinizi bekleriz :)
http://cocuklugeziler.blogspot.com

2 yorum:

  1. Harika bir fikir..
    Bir blog daha avr takip ettiğim bebeklegidilecekmekanlar adında. Orası da mail ile yazma hakkı talep edip, herkesin gititği ev memnun kaldığı yerleri, beğenmediği yerleri yazarak paylaşımda bulunduğu bir blog. Belki haberiniz de vardır; yoksa bir incelemenizi tavsiye ederim ;)
    Sevgiler,
    www.ceylinolmez.com

    YanıtlaSil