3 Ocak 2013 Perşembe

Herkese mutlu yıllar..

 
Bir yıl daha geride kaldı. Poyraz'la 4.yılbaşımız oldu birinde çılgınlık edip Nişantaşına gitmiştik bebek arabasıyla ama ondan sonra uslandım artık çocuğumla evde oturuyorum. Zaten bizimkinin uykuyla pek arası olmadığından yeni yıla hep birlikte ailecek giriyoruz. Bu senede geleneği bozmadık ve evde girdik yeni yıla. Bu yıl Poyraz'a hem teyzeleri hem biz hediyeler almıştık bu yüzden bütün gece oyun oynamak zorunda kaldık ailecek.

 
Gece 12de yeni yıl pastası kestik, Poyraz'a mum üflemek için bahane olsun zaten bayılıyor. Havai fişekleri göremedik ama maytap yaktık bir sürü.
 
 
Yılbaşı gecesi değil ama ertesi gün Nişantaşına gittik, çok çok güzel süslemişlerdi, Şişli belediyesini takdir ettim. Gerçi halkımız noel baba heykelinin kafasını koparmıştı ama napalım.
 
Yeni yıla ailecek eğlenerek girdik. Klasik olacak ama yeni yılın sağlık, huzur ve mutlulukla geçmesini diliyorum. Herkese mutlu yıllar...
 

2 yorum:

  1. Nice sağlıklı mutlu yıllarınız olsun Nişantaşı'na yılbaşında değil tabiki ama bi akşam bende cok gitmek istedim ama gidemedik her yıl süslemelerine bende hayranım

    YanıtlaSil