12 Şubat 2013 Salı

Bizim ailede doğumgünleri...


Bizim ailede kış ayları doğumgünleri peş peşe kutlanır. Aralık'ta ortanca ablamın, Ocak'ta büyük ablamın, Şubat'ta annemin doğumgününü kutlarız. Annemin tabiriyle hepimiz eşşek kadar olmuş olsak da doğumgünü kutlamaktan vazgeçmiyoruz :) Annem ve eşim bu yaştan sonra ! doğumgünü kutlamamızı saçma ve gereksiz buluyorlar ama biz yılmadan vazgeçmeden her sene kutlamaya devam ediyoruz :)
 
Üstelik doğumgünlerini sadece bir kez değil çoğunlukla 2 kez kutluyoruz. Nesrin'in doğumgünü 19.Aralık önce evde aile arasında bir pasta keserek kutladık. Pastayı teyzesine Poyraz aldı :)
 
 
Haftasonu ise arkadaşlarıyla güzel bir yemekle kutladık doğumgününü, nice güzel seneleri birlikte kutlarız inşallah...

Necla'nın doğumgünü 6.Ocak. bu sene pazar gününe denk geldi ve güzel bir pazar kahvaltısıyla kutlamalara başladık. Evde kendisine yakışır bir kahvaltı hazırladım. Fotoğraf çekmeyi ve her yerden internete bağlanmayı sevdiği için kendisine Ipad hediye ettik :)

 
Sonrasında gece eğlencesi olarak da kutlandı doğumgünü fakat Poyraz hasta olduğu için ben gidemedim. Yeni yaşının çok güzel mutluluklar getirmesini diliyorum ablama.
 
 
Annemin doğumgünü ise 7.Şubat geçen hafta güzel bir akşam yemeğiyle kutladık. Canlı müzik olan bir yere gittik, Poyraz etrafta koşturup durdu. Nice seneler anneciğim, allah seni başımızdan eksik etmesin. Şimdi yaza kadar doğumgünü yok sonra gene sırayla Haziran'da erkek kardeşimin, Temmuzda eşimin, Ağustosta benim , kutlayacak şeylerimiz hiç bitmesin diyorum...

2 yorum:

  1. Hepsinin doğum günü kutlu olsun böyle hatırlanmak ve hatırlamak çok güzel bence bizde kutlarız doğum günlerini,hatta sürekli görüştüğümüz arkadaşlarımızın bile anne babamızın çocukların zaten kutlanıyor ,daha birlikte çok kutlayacağınız çok seneleriniz olsun:)

    YanıtlaSil