31 Mayıs 2013 Cuma

Cam Ocağı Vakfı Yaz Şenliği - 2.Haziran.2013

 
Cam Ocağı, Türkiye’nin en büyük ve en donanımlı cam ve sanat merkezidir. Riva Deresi kıyısında kurulu, yemyeşil doğaya sırtını vermiş, dingin ama yaratıcılık ile dopdolu bir atmosfer içinde varlığını sürdürür.
 
Cam ile ilgili çalışmaların merkezi olmak, insanların cama dokunmasını ve camı sevmesine aracı olmak, camın ülkemizde kabul gören temel sanat dallarından biri olmasını sağlamak amacıyla kurulan Cam Ocağı, bu anlamda türlü faaliyetler içindedir. Önce bir cam stüdyosu olarak tasarlanan ama kısa zamanda dünya çapında bir cam merkezine dönüşen Cam Ocağı’nda eğitim ve üretim faaliyetleri kesintisiz olarak devam etmektedir.
 
Cam Ocağı'na aralık ayında Yılbaşı Şenliğine gitmiştik fakat yazısını yazmaya bir türlü fırsatım olmamıştı. Şimdi bu pazar 2.Haziran.2013'te Yaz Şenlikleri var ve biz Handy Kids standımızla bu şenlikte yer alacağız. Bu vesileyle bu güzel mekanı ve çektiğim fotoları da paylaşmak istedim.
 
Yılbaşı şenliği çok güzel organize edilmişti, değişik saatlerde cam yapımını gösteren atölyeler yaptılar ki izlemesi hem biz hem çocuklar için çok keyifliydi. Oldukça da kalabalıktı, insan hayatında her gün böylesine güzel şeyler seyretmiyor tabii haliyle oldukça fazla ziyaretçi vardı.

 
 
Cam ocağında çok değişik atölyeler düzenleniyor, katılıp cam sanatını , boncuk yapmayı öğrenebilirsiniz. O gün de çocuklar için atölyeler düzenlemişlerdi. Sene boyunca atölyelere katılıp harika eserler yaratmış olanlar şenlikte stant açıp ürünlerini sergiliyor ve satıyordu.
 
 
Cam ocağında konaklamalı atölye paketleri bile var, oldukça geniş bir atölye yelpazesine sahipler, ilgi duyan herkese hitap eden seçenekleri var. Atölye fiyatları ve tarihlerini web sitelerinden takip edebilirsiniz. http://www.camocagi.org/the-foundation-2/atolyeler/
 
 

2.Haziran.2013 Pazar günü bu sefer bahçede Yaz Şenliği olacak, biz de Handy Kids standımızla orada olacağız. Riva deresinin kenarında kurulmuş bu değişik dünyayı keşfetmek, şehirden uzaklaşıp, yeşillikler içinde güzel bir gün geçirmek isteyen herkesi bekliyoruz.. Şenlik saat 12-18 arasında.

İletişim ve ulaşım için:
CAM OCAĞI VAKFI Adres: Köyiçi Cad. 72/A 34829 Öğümce – Beykoz İSTANBUL  / TÜRKİYE Tel: +90 216 433 36 93 begin_of_the_skype_highlighting +90 216 433 36 93 ÜCRETSİZ  end_of_the_skype_highlighting email :info@camocagi.org
 

1 yorum:

 1. Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại cầu giấy
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại từ liêm
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại thanh xuân
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại hà đông
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại long biên
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại nguyễn chính thanh đống đa
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại minh khai hai bà trưng
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại bắc ninh
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại hải phòng
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại tphcm
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại quận 3
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại thủ đức
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại đà nẵng
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại biên hòa
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại đồng nai
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại nam định
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại thái bình
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại bắc giang
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại vĩnh phúc
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại thái nguyên
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại quảng ninh
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại hải dương
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại hưng yên
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại hà nam
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại ninh bình
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại nghệ an
  Trung tâm dạy kế toán thực hành Tại vũng tàu

  YanıtlaSil