28 Şubat 2014 Cuma

Handy Kids ile Elişi Atölyesi


www.handykids.com.tr deki ürünlerle yaptığımız Elişi atölyesini bu kez de İzci Montessori anaokulunda gerçekleştirdik. İngiltere'den ithal Kids Create marka aktivite setleriyle çocuklar çok eğlenceli vakit geçirdi. Elişi atölyesinde aşağıdaki aktivite setlerini kullandık.

Korsan Elişi Seti
Kedi Elişi Seti
Kız Bebek Giydirme Elişi Seti
Kızılderili Elişi Seti

 
Setlerin içinden korsan, kız bebek, kedi ve kızılderili modelleri karton halinde 6 adet çıkıyor. Ayrıca her paketten bu 6 adet modeli süslemek için renkli kağıtlar, süsler, pom pomlar, oynar gözler, ip ve yapıştırıcı da çıkıyor. 6lı bir paketin fiyatı 9.90 TL.

 
Paketlerin içinden renkli kağıtlar bütün halinde çıkıyor, bunları çocukların kesmesi çok vakit aldığından atölyeden once ben tüm modeler için kıyafetleri kesip hazırladım. Kıyafetlerin şablon halinde çizimleri mevcut, siz de bu setlerden alırsanız mail olarak gönderebilirim :) Kıyafetler, modeler ve süsler hazırdı, miniklere kıyafetleri yapıştırıp modellerini süslemek kaldı ve bu işi büyük bir ciddiyetle yaptılar..
 
 Tüm çocuklar her modelden yapmak istedi, hepsinin eserlerini kurutmaya bıraktık ve giderken alıp evlerine götürdüler. Çocukların küçük kas gelişimi ve motor becerilerini geliştirmek için bu tür elişi faaliyetleri çok faydalı. Hepsi de çok severek ve eğlenerek katıldı atölyeye, geldikleri için tekrar teşekkürler tüm miniklere... Bunlar da yarattıkları güzel eserler..
 
Handy Kids'te bunun gibi onlarca değişik aktivite seti, yapbozlar ve stickler 7.50 TL.den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Elle yapılan faaliyetlerden yola çıkan Handy Kids tamamen çocukların elişi yapmasına yönelik ürünler satıyor. Etkinlikleri çocuğunuzla birlikte yaparak kaliteli zaman geçirebilir, sonunçta ortaya çıkardıkları eserlerle odasını süsleyebilirsiniz..


1 yorum:

  1. Amigurimi (örgü oyuncak) Amigurumi çocuklarınız için sağlıklı örgü oyuncaklar.. İç malzemede boncuk elyaf kullandım.Oyuncaklarım zararsız. Makinede yıkanabilir. Sipariş olması durumunda en geç 1 hafta içerisinde kargoya verilir. Kargo Alıcıya Aittir... SİPARİŞ VE İLETİŞİM.. nezahatflz@gmail.com WhatsApp 538,411,47,98 http://orgu-oyuncak.tr.gg

    YanıtlaSil