11 Şubat 2014 Salı

Kidz Mondo İstanbul giriş ücretleri, çalışma saatleriYurtdışında olan bu şehir konsepti artık İstanbul'da da açıldı ve ben Poyraz'ı götürmek için sabırsızlanıyorum. Trump Towers da henüz açılan Kidz Mondo İstanbul çocuklar için gerçek bir şehir gibi tasarlanmış. Şehrin kendi parası, yasası, çocukların şehre girebilmek için pasaportları bile var. Kidz Mondo İstanbul'da çocuklar merak ettikleri tüm meslekleri yapabiliyorlar.

 
Kidz Mondo sömestr tatilinin başında açıldı ve duyduğuma gore çok yoğun ilgi varmış bu yüzden biz tatilden sonar bir gün mutlaka gideceğiz. Poyraz hem pilot hem itfaiyeci olmak istiyor ikisini de deneyebilecek bu şehirde. İçeri gerçek bir kokpit yerleştirilmiş, çok güzel bir deneyim olacağını düşünüyorum.
 
 
Kidz Mondo çalışma saatleri Pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri 10:00-18:00,
Cuma, cumartesi ve pazar günleri 10:00 - 20:00 saatleri arasında. Kidz Mondo, Trump Towers AVM'nin içinde. Trump Towersa ulaşım çok kolay, Mecidiyeköyde , hemen önünde metrobüs durağı var.
Kidz Mondo giriş ücretleri ise şöyle :
Ücretler;
Hafta içi:
0-2 yaş - Ücretsiz
2-4 yaş - 20 TL
4-14 yaş - 40 TL
15+ ve yetişkinler - 20 TL

Hafta sonu ve tatil günlerinde:
0-2 yaş - ücretsiz
2-4 yaş - 25 TL
4-14 yaş - 50 TL
15+ ve yetişkinler - 25 TL
 
Poyraz'la ilk fırsatta Kidz Mondoya gideceğiz, sonrasında bol gerçek fotolu bir yazı yazarım mutlaka. Türkiye'de bu tür girişimlerin açılmasına çok seviniyorum umarım başarılı olur. 
 
NOT : Yeni açıldığı için şu anda aşırı bir yoğunluk olduğunu duydum, sömestrda okul grupları gittiği ve kapasitesi dolduğu için kapıdan geri dönenler olmuş. Biz sanırım biraz vakit geçince gideceğiz..

1 yorum:

  1. işyerimin yakınlığı sebebiyle Trump Towers'ta yemek yiyorum öğlenleri ,Kidz Mondo açıldığından beri özellikle tatile de denk geldiği için tıklım tıklım diyebilirim kesinlikle!
    Şehirdışından bile gelenler olduğunu duydum!

    YanıtlaSil