16 Şubat 2014 Pazar

Poyraz'ın İlk Karnesi..

 
Sömestr tatili bitti okullar tekrar açıldı ben karne yazısını daha yeni yazıyorum, karnımdaki minikten dolayı artık akşamları çok erken uyuduğumdan blog yazıları ancak fırsat buldukça ve rötarlı bir şekilde geliyor. Benim kuzum büyüdü, kreşe başladı ve ilk karnesini aldı. Tabii ki okul gibi değil ama gelişimi açısından güzel bir rapor aldı. Gerçi içinde yazanlar güzel miydi derseniz pek değil :))) ama olsun "ilk" olması açısından her zaman saklayacağımız bir karnesi oldu.

 
Poyraz okulu ve özellikle öğretmeni Gül Hanıımı çok seviyor, sömestr tatilinde öğretmeni bir hafta izin kullandı ve Poyraz okula bile gitmek istemedi o yokken. Bence çocuk hangi okula giderse gitsin iş öğretmende bitiyor, çocuklara anlayışla yaklaşan öğretmenler eğitim hayatında çok önemli. Çocuğa okulu sevdiren de bence öğretmendir, Poyraz biraz hareketli bir çocuk ve kendi kendine yemek yeme konusunda çok yol kat edemedik henüz hepsi karnesinde yazılıydı bunların üzerine biraz çalışmamız lazım ailecek :)
 
 
Poyraz şimdilik :) okula severek gidiyor, umarım tüm öğrenim hayatı boyunca da severek gider, iyi öğretmenlerle karşılaşır ve başarılı bir öğrenci olur.

Nice güzel karnelerini, diplomalarını görürüz güzel oğlumun..

1 yorum:

  1. Poyraz'ın başarılarının daim olmasını diliyor, sevgilerimi gönderiyorum.

    YanıtlaSil