5 Mart 2014 Çarşamba

Doğumgünü Etiket Formatları


Poyraz neredeyse 5 yaşına gelecek ama hala blogun en çok okunan yazısı
Poyraz'ın 1.Doğumgünü Hazırlıkları
Bu yazıda Poyraz'a yaptığım etiketleri bir arkadaşa gönderebileceğimi yazmıştım ve bunun üzerine bugüne kadar yüzlerce mail aldım herkes bu aşağıdaki etiket formatlarını istiyor..

 
Öncelikle ben bunları yaparken yabancı bir siteden bulmuştum formatları, özel bir programla falan yapmadık yani bildiğiniz jpg , fakat jpg üzerinde değişiklik yapmayı bilmediğimden devreye bilgisayar programcısı olan eşim girip ingilizce olan yazıları silip üzerine bizim istediğimiz yazıları yazdı, nasıl yaptı derseniz eminim bir yolu vardır fakat ben hala bilmiyorum :) Benim formatları mail attığım kişilerde benim gibi bilgisayardan anlamayan insanlarsa onların da eminim işine yaramamıştır formatlar..
 
 
Fakat o doğum gününden bugüne 3,5 sene geçti ve Türkiye'de bu tür süslemeler çok meşhur olmaya başladı. Sosyal medyada sürekli bu tarz süslemelerle dolu doğum günü partileri görüyorum. Süslemeleri yapan bir çok firma da var artık ama ben kendi işimi kendim yapayım diyenler için harika bir blog önereceğim.  Pınar Abla torunu Atalay dünyaya geldikten sonra kendini emekliye ayırmış bir mimar. Blogunda harika ama harika şeyler paylaşıyor.
 
 
İşin en güzel yanı Pınar Abla'nın sitesinde tüm konseptlerin altında dosyalar var, dosyaları indirip, evde kendiniz kalın kağıtlara print ederek herşeyi kendiniz yapabiliyorsunuz. Kızlar ve erkekler için doğum günü konseptleri, baby shower temaları, diş buğdayı temaları gibi her konuda size fikir verecek onlarca güzel şey var bu sitede. Sizde siteyi karıştırıp, bir çok şeyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.. Bendeki formatlar üzerinden çok sene geçtiğinden artık yok maalesef...
 
 
Yurtdışında bu tür bloglar çok var, ingilizcesi olanlar "printable birthday flags", yada "printable muffin topper" gibi aramalar yaparak başka değişik temalarada ulaşıp onlardan da baskı alabilirsiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder