10 Mart 2014 Pazartesi

Poyraz'ın Doğumgünü Etiket Formatları

Poyraz'ın 1 yaş doğum gününde yaptığım parti ve süslemeleri üzerinden neredeyse 3,5 yıl geçmiş olmasına rağmen halen bloğun en çok okunan yazılarından biri ve bana bununla ilgili hemen hemen her gün mailler geliyor. O yazının sonunda etiket formatlarını mail atabileceğimi yazmıştım bunun üzerine benden formatları isteyen pek çok kişi oldu, bir çoğuna maille gönderdim. Artık blogda dosya paylaşma işini çözdüğüme göre en iyisi buraya koyayım isteyen herkes buradan alsın bundan sonra. O yazıda da yazdığım gibi bu formatları ben yabancı bir siteden bulmuştum, formatlar .jpg uzantılı ve kendim bilgisayar işlerinden pek anlamadığımdan eşim etiketlerin üzerinde değişiklik yaparak istediğim yazıları yazmıştı. Etiketleri kullanmak isteyenler umarım siz .jpg üzerinde değişiklik yapmayı biliyorsunuzdur yada bilen birini tanıyorsunuzdur zira ben hala bilmiyorum :)

https://workspaces.acrobat.com/?d=VC9A4F5NnTkCQu-xcscaDw

Aşağıdaki linklerden dosyaları indirip kalın A4 kağıtlarına basabilirsiniz. Bu bastığınız kağıtları , kürdanlara yapıştırıp muffin, kek, poğaçalarınızı süsleyebilir masanızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Büyük ve tek olan etiketleri bütün A4 boyutunda basıp kenarlarından keserek duvar süsü yapabilirsiniz..


https://workspaces.acrobat.com/?d=CXn5btgG0aprfqQSE7r9sg


https://workspaces.acrobat.com/?d=7OF6y0xynzRWr9MROUMFcAhttps://workspaces.acrobat.com/?d=CfkqowsbB1l8G4jJ7mNLkg

 
https://workspaces.acrobat.com/?d=3jnOsNicj6I3n2-HRDHK6w

 
https://workspaces.acrobat.com/?d=aAUMw*Bfe*KT5BJ88oiyTw

Bunlar da peçetelere sarmak için kullandığımız peçetelikler.. Bunları normal A4 kağıdına basabilirsiniz..
https://workspaces.acrobat.com/?d=SxZ8xyxD2c869xFqzWoNkg
Poyraz'ın 1 yaş doğum gününde bizim konseptimiz kuzuydu. Çünkü onu hep kuzu diye seviyorduk, internette bir türlü istediğimiz gibi bir kuzu grafik resmi bulamayınca gene imdada eşim yetişti, biberonunun üzerindeki kuzu resmini scan edip, tüm süslemelerde bu kuzuyu kullanmıştık :) İstediği temayı bulamayanlara bu da böyle bir fikir olsun. Tüm kuzulara öpücükler...

1 yorum:

  1. Kuzu degil ama mickey mouseden hazirlayabiliyormusunuz :-) benimde oglmun adi yigit poyraz

    YanıtlaSil